Usługi we Wrocławiu

Firmy geologiczne godne polecenia we Wrocławiu

3 kwietnia 2018 at 11:14 By

wskaźnik

Pragnąc skorzystać z usług geologicznych w pierwszej kolejności decydujemy się na sprawdzenie jakie firmy geologiczne funkcjonują a danym obszarze. Sprawdzamy ich strony internetowe, cenniki i rodzaje usług. W zestawieniu zebraliśmy najlepsze firmy geologiczne działające na terenie Wrocławia, które cieszą się uznaniem i wysokim zadowoleniem klientów.

Geogrunt

Firma Geogrunt świadczy usługi z zakresu prac geologicznych, hydrogeologicznych oraz geotechnicznych. Przedsiębiorstwo wykonuje badania geologiczno-inżynierskie oraz hydrogeologiczne na podstawie Ustawy Prawo Geologiczne i Górnicze, a także usługi z zakresu geotechniki w celu ustalenia warunków gruntowo-wodnych pod budowę między innymi obiektów budowlanych, budynków, hal magazynowych i przemysłowych.

Firma nie boi się podejmować badań w trudnych i nietypowych obszarach zarówno dla mniejszych jak i większych inwestycji. Przedsiębiorstwo posiada wszelkie niezbędne uprawnienia, które gwarantują możliwości wykonania prac badawczych. Klienci chwalą firmę zwłaszcza za stosowanie się do ustalonego grafika, terminowość i pełen profesjonalizm.

GeoJust

Firma GeoJust swoje usługi świadczy od 2006 roku oferując usługi geologiczne, geotechniczne, hydrogeologiczne i studniarskie. Prace te wykonywane są zarówno na potrzeby indywidualnych klientów chcących wybudować dom jednorodzinny, jak i inwestorów planujących większe inwestycje.

Firma rocznie wykonuje ponad 150 opracowań z zakresu geotechniki, geologii i hydrogeologii, dlatego każdy klient może liczyć na fachowe podejście. W ofercie firma posiada oprócz podstawowych badań również wiercenie studni głębionych. Na stronie internetowej firmy znajdziemy ponadto galerię dzięki której możliwe jest zobaczenie jak wyglądają prowadzone prace.

Grupa geologiczna

Grupa geologiczna może pochwalić się tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie, świadczącą o bogatym doświadczeniu w prowadzeniu badań z zakresu geologii inżynierskiej, geotechniki, hydrogeologii oraz badań laboratoryjnych. Grupa posiada wszelkie uprawniania umożliwiające prowadzenie prac, a także dysponuje ona bogatym archiwum dokumentacji geologicznych z wykonywanych prac od roku 1970.

W ofercie znajdują się wszelkie badania z zakresu ustalania warunków geologicznych, a także możliwe jest wykonanie ekspertyz geotechnicznych odnośnie warunków gruntowo-wodnych. Grupa podkreśla jak ważne jest dla nich bezpieczeństwo pracy i zasady BHP, co gwarantuje każdemu klientowi sprawnie prowadzoną i bezproblemową współpracę. Dobrze zaprojektowana, ciekawa i przejrzysta strona internetowa zawiera wszelkie informacje odnośnie oferowanych usług.

Źródło: http://grupageologiczna.pl

GeoPorta

Firma GeoPorta wykonuje wszelkie dokumentacje geologiczno-inżynierskie mające na celu określenie warunków geologiczno-inżynierskich na potrzeby posadawiania różnorodnych obiektów budowlanych, obiektów budownictwa wodnego oraz obiektów liniowych i składowisk odpadów. Firma wykonuje również usługi prowadzące do oceny stanu zanieczyszczenia podłoża gruntowo-wodnego.

Przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnym sprzętem do bada terenowych, co gwarantuje zadowolenie każdego klienta z dokładnie wykonywanych badań. Przedsiębiorstwo świadczy usługi na terenie całego kraju co umożliwia skorzystanie z oferty nawet przez klientów mieszkających w znacznej odległości od Wrocławia, gdzie znajduje się siedziba firmy.

Usługi Geologiczno-Projektowe i Ochrony Środowiska Wojciech Zawiślak

Przedsiębiorstwo istnieje na rynku od roku 1995. Firma od pierwszych zleceń stale się rozwija poszerzając swoją ofertę i dysponując coraz to bardziej zaawansowanymi technologicznie sprzętami. Firma realizuje wszystkie zadania z zakresu geologii, geotechniki, geologii-inżynierskiej oraz geodezji.

Przedsiębiorstwo sukcesywnie rozwija się dzięki współfinansowaniu przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego w latach 2007-2013. Szeroka oferta przedstawiona na przejrzystej stronie internetowej zachęca zainteresowanych do skorzystania z profesjonalnych usług jakie są oferowane przez firmę.

Tagi: ,