Nieruchomości we Wrocławiu

Nowa inwestycja blisko wrocławskiego Rynku

12 marca 2018 at 12:06 By

braniborska mieszkania

Na początku lutego do sprzedaży trafiła nowa inwestycja Activ Investment, zlokalizowana zaledwie 1,2 km od wrocławskiego Rynku. Zainteresowanie jest ogromne. W pierwszym miesiącu, sprzedano ponad 25 mieszkań a wiele z nich objętych jest rezerwacją – komentują przedstawiciele Activ.

Braniborska 44 to prestiżowy adres na mapie Wrocławia. W znajdującej się niewiele ponad kilometr od Rynku inwestycji powstanie 177 mieszkań o powierzchniach od 26 do 66 m².

Inwestycja od momentu wprowadzenia do oferty wzbudzała duże zainteresowanie. W przeciągu jednego miesiąca zostało sprzedanych ponad 25 mieszkań a wiele z nich objętych jest rezerwacjami przez zdecydowanych już Klientów. – komentuje Monika Kudełko z działu marketingu Activ Investment.

– Struktura mieszkań w została bardzo dokładnie przemyślana.  Inwestycja zlokalizowana jest blisko historycznej części Wrocławia  – miasta, które rocznie odwiedza do 5 milionów turystów. Nie dziwi więc fakt, że znaczną grupę Klientów stanowią inwestorzy, którzy poszukują mieszkania pod krótko bądź długoterminowy wynajem. To właśnie z myślą o nich w ofercie sprzedaży znajduje się znacząca przewaga małych mieszkań idealnie nadających się do tego celu. Wśród nich znajdziemy lokale 1 pokojowe o powierzchniach od 26 do 37 m² oraz 2 pokojowe od 29 do 40 m². Oczywiście posiadamy także większe mieszkania 3 i 4 pokojowe dla tych, którzy poszukują bardziej przestrzennego lokum. – dodaje.  Sprawdź listę dostępnych mieszkań

braniborska inwestycja mieszkania

Pomysł, design, miejsce

Budynek został zaprojektowany tak, aby połączyć tradycyjne rozwiązania, wpisujące się w klimat Starego Miasta z nowoczesnym designem. Od strony ul. Braniborskiej funkcję głównego, reprezentacyjnego wejścia pełnić będzie dwukondygnacyjny, ozdobny portal. Fasada budynku I etapu inwestycji pokryta zostanie wysokiej jakości płytkami elewacyjnymi.

Od wewnętrznej strony budynku na poziome „+ 1”, przyszli mieszkańcy Braniborskiej 44 będą mieli do dyspozycji zielone patio z alejkami i elementami „małej architektury”.

Miejsca postojowe  znajdą w garażach wielostanowiskowych na dwóch poziomach: „0” i „-1”. Nie zabraknie także wydzielonego miejsca na rowery i wózki.

Klucz to lokalizacja

Ulica Braniborska, przy której znajduje się inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana ze Starym Miastem. Od najbliższego przystanku tramwajowego dzielić będzie ją zaledwie 200 m, a sama podróż zajmie nie więcej niż 5 minut. Dogodny dojazd jest także do obwodnicy autostradowej Wrocławia od której inwestycje dzieli ok. 6 kilometrów.

We Wrocławiu niewiele jest nowych inwestycji, powstających w tak niewielkiej odległości od centrum – podkreśla Pani Monika. Oferta mieszkań szubko się kurczy, więc zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych naszą inwestycją – dodaje.


Deweloper realizujący inwestycje:

Activ Investment
Tel.: 71 337 25 55

www.activ.wroclaw.pl

Tagi: , ,