Wrocławski Biznes

Tania przesyłka z Wrocławia do Anglii

4 maja 2016 at 10:15 By

paleta dla towaru

Czasami informacja na temat tego ile trwa przesyłka w różne miejsca na świecie jest bardzo ważna. Niektóre przedmioty muszą po prostu dotrzeć tak szybko jak to możliwe. Paczki wysłane do Europy dotrą raczej szybko. Lot nie trwa długo, więc razem z wszystkimi formalnościami i rozwiezieniem po kraju może trwać to maksymalnie kilka dni.

Oczywiście opóźnienia występują w przypadku złych warunków pogodowych. Jeśli zaś chodzi o transport to sprawa jest identyczna. Inaczej się ma sprawa, jeśli wysyłamy paczkę gdzieś poza Europę. W tym wypadku czas podróży może przedłużyć się znacząco nawet to kilku tygodni.

Paczki w tym czasie zaliczają także podróż morską, która jest siłą rzeczy długotrwała. Niestety nic możemy poradzić na tą sytuację i należy to wziąć pod uwagę przed decyzją o wysłaniu danego przedmiotu za granicę. Nie mniej jednak w obrębie Europy wszystko odbywa się sprawnie.

Bezpieczeństwo Przesyłki

Sposobów na zabezpieczenie swojej przesyłki jest bardzo wiele. Kurier do Anglii niestety nie wie dokładnie, co znajduje się w twojej paczce. Tak samo ludzie pracujący w firmie, na którą się decydujesz. Zabezpiecz się już od samego początku. Nawet na poziomie wyboru odpowiedniej firmy. Warto zawsze wybrać taką, która ma pewne referencje i opinie jako solidna, szybka i sprawna.

Poza tym warto zadbać o to, by paczka była odpowiednio zapakowana oraz oznaczona. Kiedy przewozimy przedmioty, które są wrażliwe i delikatne warto zamieścić na pudle i w protokole, że paczka jest delikatna. Umieszczenie na paczce zwykłego FRAGILE znacznie ułatwi sprawę. Dodatkowo nowoczesne systemy pozwalają na śledzenie paczki w czasie rzeczywistym.

Ułatwia to kontrolę nad paczką oraz poinformowanie drugiej strony, w jakim stanie jest przesyłka. Warto, więc zadbać o to, by paczka doszła cała bezproblemowo. W innym wypadku może być dość nieprzyjemnie, gdyż odzyskanie wartości przedmiotu może być długotrwałe.

Ceny transportu

Usługi przewozowe stają się coraz bardziej popularne. Wszystko przez to, że ludzie ciągle migrują, poznają przyjaciół w różnych częściach świata i stają się coraz bardzie globalni. Na szczęście przewozy nie są taką trudną sprawą ani specjalnie kosztowną.

Dzięki temu możemy przenosić za potrzebą przedmioty w dowolne miejsce na globie. Na przykład kurier do Anglii kosztuje standardowo około 10 euro za taką do 10 kilogramów. Przewóz rowerów to koszt jedynie 30-40 euro. Z delikatnie zwiększonym kosztem możemy przewozić wszystkie wrażliwe rzeczy, jak na przykład elektronikę czy też nietypowe, delikatne i kruche przedmioty.

Koszty takich usług wahają się w cenie kilkudziesięciu euro. Nie są to jednak ceny na tyle wygórowane, by przeciętny polak nie mógł sobie pozwolić. Oczywiście poziom wykonywanych usług jest wysoki, zaś całe przedsięwzięcie nie trwa zbyt długo, ledwie kilka dni. A to niewiele. Chyba, że wysyłamy np. do stanów! Wtedy podróż morska się dłuży.

Jak znaleźć odpowiedniego kuriera?

W Internecie możemy się natknąć na cały szereg firm kurierskich oferujących transport przesyłek na trasach dłuższych niż krajowe. Wystarczy kilka minut googlowania, aby sporządzić listę najpopularniejszych usługodawców. Cała sztuka, tak jak w przypadku każdego prowadzonego w Internecie badania, dotyczy używania odpowiednich słów kluczowych. Ja się do tego celu posłużyłem tagami takimi jak Anglia Polska transport.

palety dla paczek dla kuriera

Jak się pewnie domyślacie, zależało mi na wyszukiwaniu najlepszego dostawcy usługi kurierskiej z Wysp do naszego kraju. W cale nie zdziwiła mnie ilość uzyskanych wyników – ilość Polaków mieszkających obecnie na wyspach i regularnie wysyłających przesyłki do ojczyzny, buduje całkiem niezły popyt na tego rodzaje usługi, tak więc jest w czym wybierać.

Całkiem podobne wyniki można uzyskać, gdy w pasek wyszukiwarki, najlepiej wg mnie popularnego Google, wklepiemy kurier Anglia. Ilość wyników daje do myślenia…

Przesyłki na Wyspy – jaka firma?

Ofert firm kurierskich jest sporo. Ciężko w zasadzie wybrać jednoznacznego lidera, bo takiego po prostu nie ma. Firmy utrzymują się dobrze na rynku ze względu na potrzeby polaków do wysyłania rożnych przedmiotów na Wyspy. W końcu panują pewnego rodzaju trendy wyjazdowe. Jak wybrać odpowiedniego usługodawcę, który zawiezie paczki na czas i w jednym kawałku?

Należy oczywiście zrobić małe badanie rynku. Dowiedzieć się za pomocą Internetu, jacy przewodnicy wiodą prym. Warto także wiedzieć, że nie zawsze cena jest wyznacznikiem jakości. Opinia może pomóc bardziej niż znajomość cennika. Busy Polska Anglia są usługą coraz popularniejszą, dlatego dobrze jest poznać oceny wielu firm, które będziemy mieli do wyboru.

Czasami wybranie droższej opcji może okazać się bezpieczniejsze dla naszego sprzętu. Popyt jest niezły, więc trzeba przefiltrować starannie wszystkie oferty i wybrać z głową tą, która będzie najlepsza. Warto się zastanowić dwa razy, zanim wybierzemy firmę, która zniszczy nam naszą przesyłkę, a potem będzie miała olbrzymie problemy z przyznaniem się do winy! Unikajmy takich sytuacji.

Tagi: , , ,