Atrakcje Turystyczne

Ranking polecanych hoteli na Dolnym Śląsku

27 lutego 2019 at 11:11 By

Dolny Śląsk to piękny region Polski, który co roku jest odwiedzane przez setki turystów, którzy zatrzymują się w okolicznych hotelach na noce. Szczególnie oferta noclegowa stolicy Dolnego Śląska jest najlepiej rozbudowana. Goście mają do dyspozycji apartamenty, hostele i luksusowe hotele i to te ostatnie cieszą się największą popularnością wśród turystów. Gdzie zatem zatrzymać się na Dolnym Śląsku,  aby komfort oraz jakość danego miejsca spełniała nawet najbardziej wymyślne oczekiwania? Oto ranking hoteli na Dolnym Śląsku, które są wyjątkowo popularne wśród przyjeżdżających!

Najlepsze hotele na Dolnym Śląsku

  1. Hoteli na Dolnym Śląsku jest naprawdę bardzo wiele i to ulokowanych w najróżniejszych częściach tego regionu. Do najczęściej wybieranych i najbardziej lubianych należą oczywiście te z samego Wrocławia.
  2. Na pierwszym miejscu już od wielu lat znajduje się hotel HP Park Plaza. Jest to miejsce wyjątkowo ekskluzywne i ogromne, mogące się pochwalić czterema gwiazdkami. Nic dziwnego więc, że mają tutaj naprawdę wiele udogodnień dla przyjezdnych. W hotelu znajdują się pokoje zarówno dla niepalących jak i palących oraz udogodnienia dla niepełnosprawnych. Możliwy jest również transfer gości z lotniska. Przyjezdni mogą czas wolny spędzać w hotelowej restauracji lub też barze, a nawet w hotelowym SPA oraz centrum odnowy biologicznej.
  3. Drugie miejsce w rankingu zajął znany hotel Scandic Wrocław, którego standard został oceniony aż na cztery gwiazdki. Jest to wyjątkowe miejsce, w którym goście znajdą piękne centrum fitness, centrum odnowy biologicznej, SPA, oraz oczywiście restaurację i bar. W całym obiekcie dostępne jest WiFi dla gości. W pokojach znajdują się odpowiednio przygotowane zestawy, dzięki którym można zaparzyć sobie wygodnie kawę oraz herbatę.
  4. Hotelem, który zajął trzecie miejsce na naszej liście, jest Hotel Monopol. Hotel o standardzie aż pięciogwiazdkowym. Tutaj goście mają do dyspozycji takie atrakcje jak centrum fitness, basen oraz SPA wraz z urokliwym centrum odnowy biologicznej. Na terenie całego hotelu znajdują się aż dwie restauracje oraz bar. Jedynym minusem może okazać się wysoka cena, jednak trzeba pamiętać, że płaci się za bardzo wysoką jakość.
  5. Czwartym miejscem w rankingu jest Jasek Premium Hotel Wrocław w ostatnim czasie bardzo popularne wśród turystów. Miejsce to zostało uhonorowane trzema gwiazdkami i ma świetne opinie wśród osób, które tam zawitały. W hotelu znajduje się luksusowa restauracja i bar. Można zamówić również obsługę pokoju, a nawet transfer z lotniska. W hotelu znajdują się pokoje dla niepalących i udogodnienia dla niepełnosprawnych.
  6. Na piątym miejscu w rankingu pojawił się Hotel Europejski Wrocław Centrum, który tak samo jak miejsce czwarte posiada wysokie standardy uhonorowane trzema gwiazdkami. W hotelu mieści się bar oraz restauracja. Śniadania podawane w tym miejscu zostały sklasyfikowane jako bardzo pyszne.
  7. Szóste miejsce w rankingu zajmuje Hotel Sofia, który także posiada trzy gwiazdki. Gośćmi tego hotelu mogą nawet zostać właściciele zwierząt domowych, które mogą przebywać na terenie obiektu. Jeżeli więc podróżujesz ze swoim pupilem, to właśnie tutaj będziesz mógł się zatrzymać z nim bez żadnych obaw. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia pokoju dla niepalących oraz transferu z lotniska. WiFi jest dostępne na terenie całego hotelu.
  8. Ostatnie miejsce w tym rankingu należy do Hotelu Śląskiego, który został nagrodzony trzema gwiazdkami. Na miejscu znajduje się restauracja oraz bar, a w pokojach są specjalne zestawy do parzenia kawy i herbaty.

Gdzie zatrzymać się na Dolnym Śląsku?

Jak już zostało wspomniane wyżej, we Wrocławiu istnieje wiele miejsc, w których można zatrzymać się na całą noc. Każdy z hoteli wymienionych w rankingu jest również miejscem, z którego goście wychodzą wyjątkowo zadowoleni. Jeżeli zależy ci więc na odpowiednich standardach, dobrej jakości zarówno samego obiektu, jak też pracowników, to każdy hotel z listy z pewnością spełni twoje wymagania. To od ciebie zależy, które miejsce wybierzesz – czy to najbardziej ekskluzywne, czy też takie, które ma najlepszy stosunek jakości do ceny.