Wrocławski Biznes

Pomysły na panieński/kawalerski we Wrocławiu?

28 lipca 2015 at 11:59 By

impreza

Wieczór panieński, wieczór kawalerski, szalone urodziny? Jeśli organizujesz jedną z tych szalonych imprez to dobrze trafiłeś, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Podsuniemy Ci kilka intrygujących pomysłów.

Pomysły

Wiele osób organizuje po prostu wyjście do klubu, czy zamówienie striptizerki lub striptizera. Ty możesz być bardziej kreatywny. Zwykła impreza w klubie niekoniecznie może być dla wszystkich dobrym rozwiązaniem, choć imprezę trzeba dopasować do potrzeb Kawalera i kolegów. Zawsze o tym pamiętaj! Niektórzy po prostu lubią sprzędzie czas w klubie na tańcach, rozmowach i wspominaniu fajnych imprez. Nie pozbawiaj więc ich przyjemności!

Inne rozwiązania

Dla Panny Młodej możesz zamówić rejs po rzece, spotkanie z profesjonalnym fotografem, odwiedziny stylistki i makijażystki, wieczór w spa lub coś jeszcze bardziej ekscytującego. Niejedna na pewno chętnie by postrzelała na paintballu lub zdobyła part linowy. Dla przyszłego Pana Młodego propozycją może być panitball, gokarty, wielkie ognisko z imprezą, czy też zwykła domówka. Pomysłem może być również spływ kajakowy, rajd offroad, lub zawody sumo albo rodeo. To już propozycje bardziej ekstremalne, dla głodnych wrażeń. Jakie są jeszcze inne pomysły na udaną, wyjątkową imprezę, którą można kontynuować po serii ekstremalnych wrażeń?

Zamów busparty!

Co to jest? Jeśli chodzi o busparty, to jest to imprezowy autobus w pełni wyposażony, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Czego możemy się tam spodziewać? Przede wszystkim dobrej imprezy! Towarzyszyć nam będzie klubowa muzyka, efekty świetlne jak z najlepszego klubu, ekrany wyświetlające to, co chcemy. Możemy również usiąść i bawić się wyśmienicie w vipowskich lożach, popijając drinka serwowanego przez barmana z naszego prywatnego baru! Czego chcieć więcej? No może jeszcze pięknych Pań, które rozkręcą imprezę, ale to tez da się załatwić!

Korzystna cena

Jakie są jeszcze zalety takiego rozwiązania? No przede wszystkim cena. Pierwsza godzina w której wynajmujesz taki busparty to 600 zł, każda kolejna to już tylko 400 złotych. Patrząc, że świetnie się bawi na imprezie kilkanaście osób, cena jest bardzo atrakcyjna.

Niekonwencjonalne rozwiązanie

To co, chcesz iść w utarte schematy, czy zorganizować coś wyjątkowego? Jeśli myślisz o czymś wyjątkowym, to wykorzystaj nasz pomysł na autobus imprezowy. Na pewno będzie to wyjątkowa impreza dla solenizanta lub przyszłego pana młodego oraz dla samych gości!

Tagi: