Usługi we Wrocławiu

Jak dojechać w nocy z lotniska do centrum Wrocławia?

23 lipca 2019 at 10:12 By

korek w nocy

W dzisiejszych czasach wiele osób podróżuje samolotem. Czy to w celach służbowych, czy prywatnych – jest to w końcu najszybszy i najbardziej komfortowy środek transportu. Zwłaszcza, gdy mieszkamy lub pracujemy za granicą, a do kraju przybywamy zaledwie na kilka dni.

 W takiej sytuacji rodzi się jednak inny problem, a mianowicie – czym poruszać się po dotarciu na miejsce?

O ile możemy oczywiście poprosić o pomoc rodzinę, o tyle najwygodniejszym rozwiązaniem dla wszystkich jest skorzystanie z usług wypożyczalni samochodów. Przyjrzyjmy się zatem działalności tych, które funkcjonują na terenie Wrocławia.

 Jak dojechać w nocy z lotniska do centrum Wrocławia?

Większe miasta, takie jak Warszawa, Poznań, Kraków czy Wrocław, to miejsce w których wypożyczalnie samochodów szczególnie się przydają. Dlaczego? Między innymi dlatego, że w tych miejscowościach prężnie działają porty lotnicze, dworce i inne miejsce stanowiące punkt docelowy wielu podróży – wiele z nich kończy się w środku nocy. Co w takiej sytuacji zrobić? Gdzie szukać odpowiedniego dla nas środka transportu? Okazuje się, że możliwości jest kilka. Skupmy się w tej kwestii na Wrocławiu…

wypożyczalniaPo dotarciu na lotnisko we Wrocławiu, pierwszy rozwiązaniem jest skorzystanie z autobusu. Rozkład jazdy dostępny na stronie lotniska, pomoże nam wybrać najodpowiedniejszą dla nas godzinę i linię. Jeśli zależy nam jednak na elastyczności i nie zamierzamy czekać na z góry wyznaczoną godzinę, pozostają nam jeszcze dwa rozwiązania. Jednym z nich jest oczywiście złapanie taksówki. Kolejnym – skorzystanie z usług wypożyczalni samochodów. Obsługę całodobową tego rodzaju oferuje na przykład wrocławski TANI-WYNAJEM.

 

 Czym charakteryzuje się wspomniana firma i co ją wyróżnia spośród innych tego typu? Już wyjaśniamy.

 Udogodnienia dla klientów korzystających z oferty TANI-WYNAJEM

TANI-WYNAJEM znajduje się w czołówce wrocławskich wypożyczalni samochodów. Jedna z najlepiej ocenianych tego typu firm charakteryzuje się bowiem sporą elastycznością w stosunku do swoich klientów. Pojazd z ich oferty można odebrać z różnych miejsc, nierzadko sporo oddalonych od siedziby firmy. Samochód czekać może na nas między innymi na Dworcu PKP, Porcie Lotniczym im. Mikołaja Kopernika czy na wrocławskim Rynku.

Sporym ułatwieniem jest również kwestia oddania wypożyczonego auta. TANI-WYNAJEM, po wcześniejszym uzgodnieniu adresu i daty, umożliwia podstawienie samochodu w dowolnie wybranym miejscu. Dostosowując się do swoich klientów, firma ułatwia im cały proces i zdobywa szacunek na rynku. Jej całodobowe działanie i dostęp do konkretnych modeli samochodów, o każdej porze dnia i nocy, jest na wagę złota.

Wypożyczalnię wyróżnia zresztą cały szereg innych zalet. Dbają oni o komfort i indywidualne potrzeby klientów. Oprócz tego, dają nam możliwość szybkiej rezerwacji telefonicznej. Umożliwiają też atrakcyjne, ponadpodstawowe ubezpieczenie w cenie oraz możliwość niskiego depozytu. Bezkonkurencyjne ceny, a także markowe, regularnie serwisowane pojazdy, to również ogromna zaleta wrocławskiej wypożyczalni. Na dokładkę trzeba jednak wspomnieć również o braku dodatkowych opłat za opóźniony lot i wysokich limitach kilometrów, oraz możliwości zamówienia samochodu pod wskazany przez klienta adres.

Całość sprawiła, że zespół TANI-WYNAJEM zasłużył na tytuł – wyróżniono ich „Laurem Zaufania”. A to oznacza, że firmę cechuje nie tylko wzorowe wykonywanie swoich usług, ale i całkowita dbałość o najwyższą jakość i komfort klientów.

Tagi: ,