O Wrocławiu

Hotel Jasek – prezentacja marki

1 kwietnia 2019 at 13:12 By

Hotelarstwo we Wrocławiu rozkwita już od wielu lat, oferując odwiedzającym miasto gościom szeroki wybór różnorodnej jakości i klasy pokojów i apartamentów. Zarówno w ścisłym centrum, jak i lokalizacjach sąsiadujących z najważniejszymi drogami wylotowymi z miasta znaleźć można dziś zarówno małe rodzinne hoteliki i noclegownie, jak i nowoczesne hotele biznesowe oferujące obsługę w klasie premium. Jednym z ciekawszych hoteli biznesowych w mieście jest bez wątpienia Hotel Jasek, który już od wielu lat solidnie rozwija swoją ofertę w kierunku przystępnej cenowo wyższej klasy obsługi.

Hotel Jasek Wrocław – prezentacja marki

Zlokalizowany w północnej części Wrocławia Jasek Premium Hotel Wrocław *** to obecnie jeden z najciekawszych punktów na hotelowej mapie miasta, gwarantujący zarówno doskonały dojazd do ścisłego centrum jak i bezpośrednie połączenie z najważniejszymi drogami wylotowymi na Poznań i Warszawę. Odwiedzający goście mogą liczyć tu nie tylko na pobyt w nowoczesnym hotelu biznesowym, ale i bliskość natury, liczne atrakcje i sąsiedztwo jednego z najpiękniejszych pól golfowych w Polsce.

Zapotrzebowanie na wyższej klasy hotele biznesowe jest we Wrocławiu ogromne i choć konkurencyjność na rynku hotelarskim jest tu naprawdę spora, Hotel Jasek ma w zanadrzu wiele ciekawych propozycji przekonujących do siebie zarówno stałych bywalców, jak i nowych gości. Usytuowanie zaledwie 8 km od wrocławskiego rynku, ale jednocześnie w pobliżu drogi krajowej powoduje, że goście nie muszą przedzierać się przez centrum miasta jeśli nie jest to absolutnie  konieczne. Hotel gwarantuje dostęp do 7 sal konferencyjno-bankietowych, a także pełną obsługę cateringową, dzięki której pojawiający się tu goście i organizowane spotkania biznesowe mogą przebiegać bez większych zakłóceń i potrzeby przemieszczania się.

Jasek Premium Hotel Wrocław *** rozpoczął swoją działalność w 2000 roku, jednak od tamtego czasu wiele się tu zmieniło. Właściciele nieustannie starają się udoskonalać swoją ofertę, stawiając na sukcesywną rozbudowę i modernizację całego obiektu. Ich celem było stworzenie miejsca, które zachwyca zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz, odzwierciedlając klasę hotelu i stanowiąc idealne dopasowanie do profilu klienta biznesowego.

 

Oferta Hotelu Jasek

Wrocławski Hotel Jasek to nowoczesny hotel biznesowy, w którym znalazło się miejsce dla 96 komfortowo wyposażonych i klimatyzowanych pokoi, w tym części o podwyższonym standardzie DeLux, a także kilku apartamentów przystosowanych do obsługi najbardziej wymagających gości. Dzięki lokalizacji zaledwie 600 m od zjazdu z Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, a jednocześnie w otoczeniu natury i największych pól golfowych w okolicy, goście hotelu mogą liczyć na spokojną okolicę z możliwością szybkiego dojazdu zarówno do miasta, jak i drogi wylotowej na Poznań i Warszawę. Żaden inny hotel we Wrocławiu nie jest w stanie zagwarantować takiego połączenia, dając zwykle wybór pomiędzy lokalizacją w centrum lub spokojnym otoczeniem zieleni.

Choć Hotel Jasek został stworzony z zamysłem obsługi klientów biznesowych i organizacji różnego rodzaju konferencji, szkoleń, bankietów i spotkań firmowych, jedną z ważniejszych części jego oferty jest także możliwość organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Zarówno tutejsza Restauracja Kryształowa, jak i dwie większe sale bankietowe gościły już wesela, przyjęcia rodzinne, ważne uroczystości, a nawet bale sylwestrowe. Z własnym cateringiem i kuchnią oferującą dania kuchni polskiej przygotowywane w nowoczesnym i eleganckim wydaniu, hotel Jasek jest w stanie obsłużyć zarówno małe jak i duże przyjęcia i bankiety.

Goście odwiedzający Hotel Jasek we Wrocławiu mogą liczyć nie tylko na wygodny nocleg i możliwość organizacji spotkań biznesowych, ale także cały szereg udogodnień wewnątrz hotelu urozmaicających pobyt i przystosowujących hotel do obsługi osób pracujących podczas wyjazdu. Na terenie hotelu znalazła się między innymi sauna, stół do tenisa, piłkarzyki, a także w pełni wyposażony i doskonale odseparowany od zewnętrznego zgiełku working room, w którym można popracować w ciszy i spokoju. Do dyspozycji osób pracujących dostępne są też sale konferencyjne z pełnym osprzętem multimedialnym pozwalającym na prowadzenie szkoleń, prywatnych rozmów służbowych czy małych spotkań biznesowych. Każdy gość może liczyć tu też na dostęp do bezpłatnego, bezprzewodowego Internetu oraz bezpłatnego, monitorowanego parkingu na terenie hotelu.

Szukasz dobrego hotelu trzygwiazdkowego w okolicy Wrocławia, do którego nie trzeba przebijać się przez korki w centrum miasta? Wybierz Jasek Premium Hotel Wrocław ***.