Usługi we Wrocławiu

5 miejsc na imprezę firmową we Wrocławiu

15 sierpnia 2019 at 13:57 By

W obecnych czasach rosną oczekiwania wobec miejsc, w których można zorganizować imprezę dla pracowników. Nic w tym dziwnego, gdyż impreza firmowa to świetny czas na integrację z osobami, z którymi spędzamy sporą część dnia. Organizacja imprez firmowych we Wrocławiu wcale nie musi być trudna! Z pomocą przychodzą fachowcy, dzięki którym wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Ważny jest wybór odpowiedniego miejsca, przy którym należy wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak catering czy wygodny dojazd. Jakie są najlepsze miejsca na imprezę firmową we Wrocławiu? Oto ranking, z którym warto się zapoznać.

Hotel Jasek Premium Wrocław

wesele w hotelu Jasek Premium we WrocławiuHotel oferuje trzy sale restauracyjno-balowe, w których można zorganizować niezapomniana imprezę integracyjną. Oprócz tego, dostępne są sale konferencyjno- bankietowe, mieszczące 250 osób, a dzięki możliwości połączenia ich poprzez zastosowanie metody audiowizualnej, dają możliwość organizacji konferencji na 400 osób. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, partnerzy współpracujący z hotelem mogą pomóc zorganizowanie atrakcji dodatkowych, takich jak golf lub paintball. Adres: ul. Sułowska 39.

 

Ośrodek Działań Artystycznych „Firlej”

Jest to miejsce, gdzie bez problemu można zorganizować firmowy bankiet. Dostępne są cztery sale, w których wybrany układ miejsc siedzących zależny jest od ilości osób: teatralny (220 miejsc), szkolny (70 miejsc) oraz w podkowę (100 miejsc). Ostatnia sala to sala bankietowa (71 m2). Dojazd z dworca głównego i lotniska jest bardzo dogodny. Miłośnikom nowoczesnego wystroju wnętrz bardzo przypadnie do gustu wystrój sali z miejscami o układzie teatralnym. Dominujący w wystroju wnętrza błękit pozwoli wyciszyć się i skupić na treści szkolenia. Adres: ul. Grabiszyńska 56.

Best Western Hotel Prima

Primaoferuje dwie sale konferencyjne: dużą, w której zmieści się 40 osób, oraz małą, do 10 osób. Ekran, Flipchart oraz bezprzewodowy Internet jest zapewniony w cenie wynajmu sali konferencyjnej. Hotel zapewnia dostosowanie menu pod potrzeby indywidualne klienta oraz pomoc w aranżacji sali bankietowej na życzenie. Atrakcyjna lokalizacja oraz elegancki wystrój wnętrz gwarantują wrażenia estetyczne na wysokim poziomie. Adres: ul. Kiełbaśnicza 16-19.

Wnętrze Hotelu Jasek Premium we Wrocławiu.

 

ZAREZERWUJ SALĘ KONFERENCYJNĄ W HOTELU JASEK PREMIUM!

 

Resto Bar Stacja Dizajn

Wyjątkowa, a zarazem dogodna lokalizacja to niewątpliwy atut tego miejsca. Bar mieści się w miejscu dawnego Dworca Świebodzkiego, jego architektura ma rodowód klasycystyczny. Klientom udostępniane jest 400m2 przestrzeni, umożliwiającej organizację imprezy okolicznościowej nawet na 200 osób, co będzie niepodważalnym atutem dla dużych firm. Wystrój wnętrza łączy w sobie polski i zachodni design od lat 50’ do 90’. Osoby zainteresowane sztuką będą miały możliwość zakupu obrazu wzbogacającego wystrój ich domowych wnętrz. Zaś w kwestii atrakcji bardziej typowych dla imprezy, bar zapewnia fotobudkę, grill lub pokazy barmańskie. Adres: Plac Orląt lwowskich 20D (wejście od strony ul. Tęczowej).

Centrum konferencyjne Terminal Hotel

Miejsce to udostępnia trzy wysokiej jakości sale konferencyjne: Voyager, Odyssey i Apollo, które pomieścić mogą nawet do 400 osób. Wyposażenie sal w wysokiej jakości sprzęt zapewni prezentacje materiałów konferencyjnych bez żadnych zakłóceń, a dodatkowo nad wszystkim czuwa wykwalifikowana obsługa techniczna. Dodatkowo udostępniane są lobby i foyer. Po zakończeniu szkolenia można udać się do niezwykle przestrzennej sali bankietowej Galileo, która pomieści aż 550 osób, co zapewnia nie tylko ogromne możliwości aranżacyjne, lecz pozwala też wykorzystać salę jako idealne miejsce na urządzenie targów. Adres: ul. Rakietowa 33.

Luksusowy Hotel Jasek Premium Wrocław

Hotel Jasek Premium

Lokalizacja: ul. Sułowska 39, 51-180 Wrocław

Telefon: +48 71 710 07 00 , +48 71 710 07 10

Mail: hotel@hoteljasek.com.pl

Adres www: http://www.hoteljasek.com.pl